Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
EWA RUDLING (född 1936): Slussen Stockholm, signerad och numrerad 6/200, c-print ca 21x30
Zustandsbeschreibung
710534
2019-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner