Arne Jacobsen Liljan karmstolar

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

ARNE JACOBSEN, 4 st "Liljan", även kallad "Måsen", modellnumemr 3208, karmstolar, Fritz Hansen, klädda i svart skinn, förkromade stålben, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, smärre repor

710539

2019-12-06