Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, Åtvidabergs möbelfabrik, 1940/50-tal, snurstol, ställbar rygg, stoppatd sits och rygg, textil klädsel, sitthöjd ca 48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

710596

2019-12-05