Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
HERMAN KÄHLER, 5 dlr, keramik, Danmark, tidigt 1900-tal, Jugend, signerade HAK, delvis stämplade Danmark, höjd 9-24 cm
Mindre fotringsnagg
710600
2019-12-05