Herman Kähler vaser

Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

HERMAN KÄHLER, 5 dlr, keramik, Danmark, tidigt 1900-tal, Jugend, signerade HAK, delvis stämplade Danmark, höjd 9-24 cm

Mindre fotringsnagg

710600

2019-12-05