Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TUBKIKARE, 1800-/1900-tal, mässing, detalj av läder, längd ca 21,5-61 cm, med fodral
Slitage och smärre skador
710605
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här