Kikare med fodral

Kikare med fodral
Kikare med fodral
Kikare med fodral
Kikare med fodral
Kikare med fodral
Kikare med fodral
Kikare med fodral
Kikare med fodral
Kikare med fodral
Kikare med fodral

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TUBKIKARE, 1800-/1900-tal, mässing, detalj av läder, längd ca 21,5-61 cm, med fodral

Slitage och smärre skador

710605

2019-12-06