Staffan Hallström litografi

Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Figurkomposition, monogramsignerad SH -71, färglitografi, numrerad 182/250, bildmått 41x50 cm

Ej examinerad ur ram

710614

2019-12-05