Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljusterö, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, numrerad 166/360, ca 38x51 cm
Ej examinerad ur ram
710618
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här