Bert-Håge Häverö litografi Sommar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljusterö, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, numrerad 166/360, ca 38x51 cm

Ej examinerad ur ram

710618

2019-12-06