Kaffepannor koppar

Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar
Kaffepannor koppar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNOR, 2 st, 1800-tal, koppar, mustaschfästen samt gåsbröst, höjd med hänkel 13-16 cm

Bucklor, skador samt sprickor

710631

2019-12-05