Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

5 800 SEK

1 200 SEK

YTTERFODER, Gustafsberg, fajans, dekor med blommor, höjd ca 18 samt diameter 24 cm

Slitage, mindre nagg

710636

2019-12-06