Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1960-80-tal, bestående av ellok 3037, ånglok 3000, 5 vagnar: personvagn 4002 4037, 4042, godsvagn 4571, transformatorvagn 4617, ca 140 rälsbitar, 9 växlar, 2 broar, transformator
Funktioner ej testade, samtliga lok och vagnar i fabriksförpackningar, skador förekommer
710637
2019-12-05