Hertha Bengtsson vas

Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas
Hertha Bengtsson vas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERTHA BENGTSSON, vas, Rörstrand, unik, numrerad 226, stengods, diameter 12 cm, höjd 14,5 cm

Ställvis krackelyr

710651

2019-12-16