Edition noël Svarv 1800-tal

Edition noël Svarv 1800-tal
Edition noël Svarv 1800-tal
Edition noël Svarv 1800-tal
Edition noël Svarv 1800-tal
Edition noël Svarv 1800-tal
Edition noël Svarv 1800-tal
Edition noël Svarv 1800-tal
Edition noël Svarv 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVARV, 1800-tal, urmaksverktyg, mässing, träsockel, höjd ca 28 cm, bredd ca 44 cm

Åldersrelaterat slitage.

710660

2019-12-08