Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SVARV, 1800-tal, urmaksverktyg, mässing, träsockel, höjd ca 28 cm, bredd ca 44 cm
Åldersrelaterat slitage.
710660
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här