Edition noël Välsmaskin 1800-tal 2 delar

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

VÄLSMASKIN, 1800-tal, 2 delar, urmaksverktyg, mässing, träsockel, låda med kuggfräsar medföljer, höjd ca 22.5 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage.

710661

2019-12-08