Peter Dahl blandteknik

Peter Dahl blandteknik
Peter Dahl blandteknik
Peter Dahl blandteknik
Peter Dahl blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Självporträtt, signerad och daterad Peter Dahl -75, blandteknik på papper, bladmått ca 36x30 cm

710666

2019-12-05