Stig Lindberg
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), (2) 1 skålar, samt 1 karaff ur serien "Silur", stämplade "Silur Gustavsberg Stig L Sweden", stengods, föremålens höjd ca 24-14,5 cm
Smärre slitage på insidan av skålen
710667
2019-12-05