Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), (2) 1 skålar, samt 1 karaff ur serien "Silur", stämplade "Silur Gustavsberg Stig L Sweden", stengods, föremålens höjd ca 24-14,5 cm

Smärre slitage på insidan av skålen

710667

2019-12-05