John Erik Franzén akvarell

John Erik Franzén akvarell
John Erik Franzén akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Sittande modell, monogramsignerad och daterad JEF 1991, akvarell, bildmått ca 17x11 cm

710668

2019-12-05