Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD LINDBERG (1901-1976): Skärgårdsmiljö, signerad Harald Lindberg, olja på trä, mått ca 12x47 cm
Smärre krackelyr
710669
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här