Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD LINDBERG (1901-1976): Skärgårdsmiljö, signerad Harald Lindberg, olja på trä, mått ca 12x47 cm

Smärre krackelyr

710669

2019-12-06