Cornelis van Beverloo Corneille färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Liggande modell, signerad och daterad Corneille -86, numrerad 58/90, färglitografi, motivmått ca 26x32 cm

710676

2019-12-05