Curt Burström akvatinetsning

Curt Burström akvatinetsning
Curt Burström akvatinetsning
Curt Burström akvatinetsning
Curt Burström akvatinetsning
Curt Burström akvatinetsning
Curt Burström akvatinetsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 400 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Komposition 6", signerad och daterad Burström -53, akvatint, ca 24,5x30 cm

Löst blad

710678

2019-12-06