Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 400 SEK
CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Komposition 6", signerad och daterad Burström -53, akvatint, ca 24,5x30 cm
Löst blad
710678
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här