Antoni Tàpies färglitografi
2019-12-05
710682
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, signerad och numrerad Tapies 39/75, färglitografi, bladmått ca 56x76 cm
Skadat glas, gulnad, underkant med mindre fuktfläck