Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, signerad och numrerad Tapies 39/75, färglitografi, bladmått ca 56x76 cm
Skadat glas, gulnad, underkant med mindre fuktfläck
710682
2019-12-05