Antoni Tàpies färglitografi

Antoni Tàpies färglitografi
Antoni Tàpies färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, signerad och numrerad Tapies 39/75, färglitografi, bladmått ca 56x76 cm

Skadat glas, gulnad, underkant med mindre fuktfläck

710682

2019-12-05