Joy Egnel

Joy Egnel
Joy Egnel
Joy Egnel
Joy Egnel
Joy Egnel
Joy Egnel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOY EGNEL (1920-2001): Rektanglar mot gult, signerad Egnel, olja på duk, ca 80x55 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

710687

2019-12-10