Peter Freudenthal oljemålning

Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "Variation I", signerad och daterad a tergo, Peter Freudenthal 1971, olja på duk, ca 75x50 cm, utställningsetikett a tergo

Zustandsbeschreibung

Trykskada, färgskav

710689

2019-12-05