Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PETER FREUDENTHAL (född 1938): "Variation I", signerad och daterad a tergo, Peter Freudenthal 1971, olja på duk, ca 75x50 cm, utställningsetikett a tergo
Zustandsbeschreibung
Trykskada, färgskav
710689
2019-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner