Baertling färgserigrafi

Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition ur The Angles of Baertling - Open form, infinite space, signerad, daterad och numrerad Baertling 1954-68, 200/300, färgserigrafi, 17x32 cm

710690

2019-12-05