Esaias Thorén blyerts
Closed
2019-12-05
710701
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Sittande modell, blyerts, svagt signerad och daterad 1926, bildmått ca 24x17 cm