Esaias Thorén blyerts

Esaias Thorén blyerts
Esaias Thorén blyerts

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Sittande modell, blyerts, svagt signerad och daterad 1926, bildmått ca 24x17 cm

710701

2019-12-05