Hans Viksten oljemålning
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HANS VIKSTEN (1926-1987):Surrealistisk komposition, signerad och daterad Viksten -80, tusch, bladmått ca 32x30,5 cm
Kuntoraportti
710704
Päivämäärä:
2019-12-05