Hans Viksten oljemålning

Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HANS VIKSTEN (1926-1987):Surrealistisk komposition, signerad och daterad Viksten -80, tusch, bladmått ca 32x30,5 cm

Kuntoraportti

710704

Päivämäärä:

2019-12-05