Serveringsvagn
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1950-tal, teak, vändbar bricka i teak samt gul vinyl, märkt Sika Möbler Danmark, höjd 56, längd 62, bredd 41 cm
Bruksslitage, ena tvärslån under brickan med mindre skada
710711
2019-12-05