Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, teak, vändbar bricka i teak samt gul vinyl, märkt Sika Möbler Danmark, höjd 56, längd 62, bredd 41 cm

Bruksslitage, ena tvärslån under brickan med mindre skada

710711

2019-12-05