Sven Lignell oljemålning
Closed
2019-12-06
710737
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SVEN LIGNELL (född 1927): Hukande kvinna, signerad S. Lignell, olja på duk, ca 33x41 cm
Enstaka fläckar