David Söderholm pastell

David Söderholm pastell
David Söderholm pastell
David Söderholm pastell
David Söderholm pastell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID SÖDERHOLM (1883-1961): Landskapsmotiv pastell, signerad och daterad -39, ca 37,5x54 cm

710744

2019-12-05