Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Modell på stol, monogramsignerad, etsning, ca 19,5x15 cm

Något gulnat, smärre veck

710749

2019-12-05