Sportmotiv

Sportmotiv
Sportmotiv
Sportmotiv
Sportmotiv
Sportmotiv
Sportmotiv
Sportmotiv
Sportmotiv
Sportmotiv
Sportmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPORTMOTIV, fotboll, tennis, golf, friidrott, affisch/grafik (5 st), Beckenbauer ca 100x70 cm, INGEMAR JACOBSON (samtida): mapp innehållandes 4 signerade motiv, numrerade 53/170, bladmått ca 45x30 cm vardera

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Oramade, Beckenbauer med mindre kantreva

710753

2019-12-15