Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JARDINJÄR, 1900-talets mitt, empire-stil, porslin, Tyskland, Meissen-liknande stämpel, med puttis sittande på kanterna, höjd ca 18, längd ca 31 cm
Smärre slitage, smuts
710763
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här