Jardinjär porslin

Jardinjär porslin
Jardinjär porslin
Jardinjär porslin
Jardinjär porslin
Jardinjär porslin
Jardinjär porslin
Jardinjär porslin
Jardinjär porslin
Jardinjär porslin
Jardinjär porslin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, 1900-talets mitt, empire-stil, porslin, Tyskland, Meissen-liknande stämpel, med puttis sittande på kanterna, höjd ca 18, längd ca 31 cm

Smärre slitage, smuts

710763

2019-12-06