Hildegard Norberg oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HILDEGARD NORBERG (1844-1917): Porträtt föreställande Georg Axel Adelsparre (1816-1889), signerad och daterad Hildegard Norberg 1880, olja på duk, 109x71 cm
Reva, krackeleringar, lagning
710764
2019-12-06