Hildegard Norberg oljemålning

Hildegard Norberg oljemålning
Hildegard Norberg oljemålning
Hildegard Norberg oljemålning
Hildegard Norberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

3 000 SEK

HILDEGARD NORBERG (1844-1917): Porträtt föreställande Georg Axel Adelsparre (1816-1889), signerad och daterad Hildegard Norberg 1880, olja på duk, 109x71 cm

Reva, krackeleringar, lagning

710764

2019-12-06