Kandelabrar Art Deco

Kandelabrar Art Deco
Kandelabrar Art Deco
Kandelabrar Art Deco
Kandelabrar Art Deco
Kandelabrar Art Deco
Kandelabrar Art Deco
Kandelabrar Art Deco
Kandelabrar Art Deco
Kandelabrar Art Deco
Kandelabrar Art Deco

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, tenn och trä, 1920-tal, Art Deco, för fem ljus, höjd ca 41, längd 42 cm

Ostadiga, slitage

710768

2019-12-07