John Jon-And

John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): Porträtt av Isaac Grünewald, signerad och daterad -33, litografi, bildmått ca 28x19 cm

Saknar glas

710772

2019-12-07