Fällstolar engelsk stil

Fällstolar engelsk stil
Fällstolar engelsk stil
Fällstolar engelsk stil
Fällstolar engelsk stil
Fällstolar engelsk stil
Fällstolar engelsk stil
Fällstolar engelsk stil
Fällstolar engelsk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, bambuimitation i betsad mahogny, läderklädda, sitthöjd 45 cm

Slitage

710783

2019-12-06