Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GINGERDOCKOR, 2 st., 1950/60-tal, med möbler och kläder
Zustandsbeschreibung
Slitage
710790
2019-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner