Läsbord Bruno Mathsson
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON, läsbord, modellen formgiven 1941, stomme i metall, bordsytan delvis i ek, brännmärkt Bruno Mathsson Firma Karl Mathsson Värnamo Sweden 1973, läsbordets mått ca 38 x 56 cm
Repor, märken, slitage, mindre skador
710802
2019-12-11