Takplafond

Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKPLAFOND, 1920/30-tal, Carl Fagerlund, Orrefors, kupor i frostat glas med floral dekor, samt färgat glas, höjd ca 47 samt diameter 57 cm

Smärre slitage, ny el, funktionen garanteras ej

710827

2019-12-05