Skedar 14 st silver 1800-/1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, 14 st, silver, 1800-/1900-tal, 11 kaffeskedar, 2 dessertsekdar, matsked samt serveringssked, tot vikt ca 343 g

Visst slitage

710831

2019-12-14