Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÄSBORD, 1900-talets andra hälft, teakfanér, stomme i metall, delvis svärtad, brickans mått ca 55 x 40 cm
Repor, märken
710834
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här