Serveringsvagn Gerlinol Tyskland

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, Gerlinol, "Dinett", Tyskland 1900-talets mitt, stomme i metall, två hyllplan, Ihopfällbar modell, höjd ca 77, 68 x 41 cm

Slitage, märken, fläckar

710844

2019-12-11