David Rönnberg oljemålning

David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID RÖNNBERG (1881-1953): Munk i klosterkällare, signerad D Rönnberg, daterad 1896, olja på duk, 47x30 cm

710863

2019-12-07