F J Romberg oljemålning

F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FJ ROMBERG (1800-tal): Vedsamlare i skogen, olja på duk, signerad, bildmått ca 78x52 cm

710864

2019-12-07