Notställ

Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOTSTÄLL, tidigt 1900-tal, i gjutningen märk "Victor England ", gjutjärn, med två tyngder fästa i tråd, ställbar i vinkel, höjd ca 25, bredd 26 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Rostangrepp, slitage

710871

2019-12-06