Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Gammal Knekt", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, etsning, 1918, 10,4x13,4 cm

Ej examinerad ur ram, syraangripen, fläckar, ställvis solblekt

710883

2019-12-06