Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Gammal Knekt", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, etsning, 1918, 10,4x13,4 cm
Ej examinerad ur ram, syraangripen, fläckar, ställvis solblekt
710883
2019-12-06